Indeling scheidsrechters

Home/Indeling scheidsrechters
21-04-2018Rijp (de) JO8-3 - Meervogels 31 JO8-2
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter: Ouder/leider
21-04-2018Rijp (de) JO8-2 - Wherevogels De JO8-1
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter: Ouder/leider
21-04-2018Rijp (de) JO9-3 - Dynamo JO9-1
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter: Ouder/leider
21-04-2018Rijp (de) JO8-1 - Vitesse 22 JO8-3
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter: Ouder/leider
21-04-2018Rijp (de) JO10-2 - SVA JO10-4
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter: Rob Pronk
21-04-2018Rijp (de) JO9-1 - Alcmaria Victrix JO9-1
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter: Leider/ouder
21-04-2018Rijp (de) JO9-2 - Purmerland JO9-1
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter: Ouder/leider
21-04-2018Rijp (de) JO15-2 - WSV 30 JO15-3
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Sam Ferron
22-04-2018Rijp (de) 4 - RKEDO 5
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Frans Stoop
22-04-2018Rijp (de) VR1 - Wherevogels De VR1
Aanvangstijd: 14:30:00   Scheidsrechter: Herman Meijer
22-04-2018Rijp (de) 1 - Victoria O 1
Aanvangstijd: 14:30:00   Scheidsrechter: B√∂rnemann, P.
28-04-2018Rijp (de) JO8-4 - Alcmaria Victrix JO8-3
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
28-04-2018Rijp (de) JO8-3 - HSV JO8-3G
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
28-04-2018Rijp (de) JO13-1 - SVA JO13-2
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter:
28-04-2018Rijp (de) JO11-2 - Purmersteijn JO11-5
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter:
28-04-2018Rijp (de) JO10-1 - RCZ JO10-2
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter:
28-04-2018Rijp (de) JO10-2 - Castricum JO10-3
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter:
28-04-2018Rijp (de) 2 - PSZ 3
Aanvangstijd: 14:00:00   Scheidsrechter: Rene van Bavel
28-04-2018Rijp (de) JO15-1 - FC Den Helder JO15-1
Aanvangstijd: 16:15:00   Scheidsrechter: Bierma, H.
29-04-2018Rijp (de) 45+1 - Dynamo 45+1
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter: Cor Alles
29-04-2018Rijp (de) VR2 - Grasshoppers VR1
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Frans Stoop
29-04-2018Rijp (de) MO19-1 - Assendelft MO19-1
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Bertil Visser
05-05-2018Rijp (de) JO11-1 - Oosthuizen JO11-1
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter:
06-05-2018Rijp (de) 45+2 - SDOB 45+3
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter: Ronald Spee
06-05-2018Rijp (de) JO19-2 - Jong Holland JO19-1
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Frans Stoop
06-05-2018Rijp (de) 3 - FC Uitgeest 8
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Bertil Visser
06-05-2018Rijp (de) 1 - Woudia 1
Aanvangstijd: 14:00:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) JO11-2 - GSV JO11-1
Aanvangstijd: 00:00:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) JO8-4 - Always Forward JO8-8
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter: Ouder/leider
12-05-2018Rijp (de) JO8-3 - Koedijk JO8-4
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter: Ouder/leider
12-05-2018Rijp (de) JO13-1 - Foresters de JO13-3
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) JO13-2 - Oosthuizen JO13-2
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) JO11-1 - OFC JO11-2
Aanvangstijd: 11:45:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) JO10-1 - Always Forward JO10-3
Aanvangstijd: 11:45:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) MO13-1 - Ilpendam MO13-1
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) JO15-3 - Monnickendam JO15-1
Aanvangstijd: 14:00:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) 2 - ZOB 4
Aanvangstijd: 14:00:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) MO17-1 - EVC MO17-1
Aanvangstijd: 14:00:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) JO17-1 - WSV 30 JO17-2
Aanvangstijd: 16:15:00   Scheidsrechter:
12-05-2018Rijp (de) JO15-1 - ODIN 59 JO15-1
Aanvangstijd: 16:15:00   Scheidsrechter:
13-05-2018Rijp (de) JO19-2 - Kolping Boys JO19-3
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter: Bertil Visser
13-05-2018Rijp (de) 35+1 - West Frisia 35+1
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter: Herman Meijer
13-05-2018Rijp (de) 45+1 - Oosthuizen 45+1
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter: Cor Alles
13-05-2018Rijp (de) 45+2 - SDOB 45+1
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter: Ronald Spee
13-05-2018Rijp (de) 3 - Knollendam 2
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Fred van Dort
13-05-2018Rijp (de) VR2 - HSV VR2
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Frans Stoop
13-05-2018Rijp (de) JO19-1 - VVW JO19-1
Aanvangstijd: 14:30:00   Scheidsrechter:
13-05-2018Rijp (de) MO19-1 - Zeeburgia MO19-1
Aanvangstijd: 14:30:00   Scheidsrechter: Dirk-Jan Beets
19-05-2018Rijp (de) MO11-1 - RKEDO MO11-2
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) JO8-4 - Zeevogels JO8-2
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) JO10-1 - Hercules Zaandam sc JO10-2
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) JO13-2 - ZOB JO13-3
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) JO10-2 - Meervogels 31 JO10-2
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) JO11-1 - Wherevogels De JO11-2
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) JO11-2 - Reiger Boys JO11-7
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) JO15-3 - Beemster JO15-1
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) 2 - Kadoelen sv 3
Aanvangstijd: 14:00:00   Scheidsrechter:
19-05-2018Rijp (de) JO17-1 - ODIN 59 JO17-1
Aanvangstijd: 16:15:00   Scheidsrechter:
20-05-2018Rijp (de) JO17-1 - SV Spartanen JO17-3
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter: Dirk-Jan Beets
20-05-2018Rijp (de) 45+2 - EVC 45+1
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter: Ronald Spee
20-05-2018Rijp (de) 3 - Castricum 2
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Herman Meijer
20-05-2018Rijp (de) JO19-2 - SVA JO19-2
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Frans Stoop
20-05-2018Rijp (de) VR2 - Limmen VR2
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Bertil Visser
20-05-2018Rijp (de) JO19-1 - Sporting Martinus JO19-1
Aanvangstijd: 14:30:00   Scheidsrechter:
20-05-2018Rijp (de) MO19-1 - Zouaven De MO19-2
Aanvangstijd: 14:30:00   Scheidsrechter: Fred van Dort
23-05-2018Rijp (de) 45+2 - Purmerland 45+1
Aanvangstijd: 19:30:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO8-3 - Sporting Krommenie JO8-3
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO8-2 - Zouaven De JO8-5
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO8-1 - HSV JO8-4
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO9-3 - RKEDO JO9-2
Aanvangstijd: 09:30:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO13-1 - FC Uitgeest JO13-2
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO9-2 - WSV 30 JO9-3
Aanvangstijd: 11:00:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO9-1 - ZAP JO9-1
Aanvangstijd: 11:00:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO15-2 - Fortuna Wormerv. JO15-4
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) MO13-1 - Reiger Boys MO13-1
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter:
26-05-2018Rijp (de) JO15-1 - SVA JO15-1
Aanvangstijd: 14:30:00   Scheidsrechter:
27-05-2018Rijp (de) 45+2 - HSV Sport 1889 45+1
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter: Ronald Spee
27-05-2018Rijp (de) 45+1 - Purmerland 45+1
Aanvangstijd: 10:00:00   Scheidsrechter: Cor Alles
27-05-2018Rijp (de) 2 - WSV 30 2
Aanvangstijd: 11:30:00   Scheidsrechter:
27-05-2018Rijp (de) 4 - Sporting S 2
Aanvangstijd: 12:00:00   Scheidsrechter: Frans Stoop
27-05-2018Rijp (de) 1 - Koedijk 1
Aanvangstijd: 14:00:00   Scheidsrechter:
27-05-2018Rijp (de) VR1 - Kwiek 78 VR1
Aanvangstijd: 14:30:00   Scheidsrechter: Bertil Visser
ING