Snelheid op nieuwe A2 nog niet voor iedereen even duidelijk…

//Snelheid op nieuwe A2 nog niet voor iedereen even duidelijk…

Vandaag mocht een geheel nieuw team aantreden voor de beker. Rommelig is een understatement. Spelers die te laat komen, een tegenstander die de weg kwijt was en 3 kwartier  te laat arriveerde, nieuwe spelregels omtrent de gele kaarten en een geheel  nieuwe opstelling. Toch was het eerste kwartier zoals het zou moeten gaan. Al kaatsend stonden we al snel 3-0 voor. Maar 2 keer 3 kwartier is heel wat. Zie dan de krachten maar eens goed te verdelen, de bal rustig rond te laten gaan en de grip op de wedstrijd te houden. Omdat de tegenstander 1-5-0-5 speelde raakten we van slag. Wat te doen met al die ruimte. Zo gingen we rusten met 4-2 in de wetenschap dat we het koppie erbij moesten houden. Gelukkig was Tim in bloedvorm en konden we de ruststand naar het einde toe volhouden.  We kunnen toch beter de bal rustig rond laten gaan, dan te snel de spitsen te zoeken. Natuurlijk zijn onze spitsen bloedsnel, maar 10 lange ballen in 5 minuten gaan deze gasten ook niet belopen. We hebben een leuk team, jammer dat de spoeling qua wissels nu erg dun wordt, maar dat moeten we met zijn allen oplossen. Alle A- en B junioren zullen elkaar hard nodig hebben dit seizoen.

John & Paul

2013-08-25T21:50:19+00:00zondag 25 augustus 2013|Jeugd|