Voordat we het over voetbal gaan hebben eerst even een groot compliment voor iedereen die het weekend weer zo keihard aan het werk was om van ons complex een schitterende voetbaltempel te maken. En als coach voel je dan ook direct een extra druk om een prestatie neer te zetten. Zeker met een aantal nieuwe, zeeeeer invloedrijke, ouders langs de kant. Gelukkig hebben wij met Rick en Wesley als trainers veel voetbalintelligentie in huis dus dat belooft vast een mooi seizoen te worden. De start was in elk geval veel belovend op het nieuwe kunstgras. Waarbij iedereen een goed niveau haalde. En met Robbert en Matthijs als de motoren op het middenveld creëerden we in het eerste kwartier al heel veel kansen. Een goal kon niet uitblijven en die kwam dan ook. Op aangeven van Robbert maakte Tom een schitterende goal. We gingen goed door maar misten teveel kansen doordat we iets te nonchalant waren in de afwerking. Uiteindelijk werd het voor rust 2-0 door weer een mooi doelpunt van Tom. Door een ongelukkig moment gingen we 2-1 de rust in. Vol vertrouwen  gingen we de 2e helft in. En toen kwamen we pas echt lekker op gang. Er werd prima overgespeeld en uiteindelijk vloog de ene na de andere bal erin. Robin scoorde een geweldige goal na een mooie combinatie met Bart. En ook Nicole, onze nieuwe rots in de branding, maakte een geweldig kopdoelpunt. Samen met de goals van Robbert en Milan V. werd het uiteindelijk 7-1. Hier worden wij blij van. Maar voor een aantal ouders (ik zal de dames in kwestie in dit eerste stukje niet bij naam noemen) is het blijkbaar nog niet genoeg. De van nature al niet zo zelfverzekerde leider werd ’s-avonds al bestookt met zeer intimiderende berichten of ik wel wist hoe buitenspel werkte. Nou, dames ik zal jullie nog wel eens uitleggen wat buitenspel is.

Groet,

Marcel