MC1 Oosthuizen – MC1 De Rijp

//MC1 Oosthuizen – MC1 De Rijp

We begonnen de wedstrijd om 14:00 uur. Iedereen was aanwezig dus we waren met 15 meiden. We begonnen goed. We waren ongeveer even sterk, maar wij hadden meer kansen dan Oosthuizen. Na een tijdje probeerde Floortje te scoren, maar dat lukte niet, maar daar was Julia en die schoot hem erin, omdat ze goed doorzette op de bal. 0 – 1. Er waren nog wat kansen over en weer. Oosthuizen had een vrije trap, die ging over Annemarie heen, maar gelukkig ging de bal naast. Later schoot de keeper van Oosthuizen de bal uit in de voet van Josien, Josien schoot meteen maar had niet goed gekrijt, dus de bal ging naast.

 Rust.

De 2e helft hadden we het allemaal iets zwaarder en tegenwind. Maar toch bleven we goed bij onze mannetjes. Na nog meer kansjes maakte Floortje een mooie actie en gaf voor op Julia die dit buitenkansje mooi afrondde. 0 – 2. Vlak daarna scoorde Oosthuizen, omdat het kleinste meisje door onze verdediging wist te slalommen. We waren even niet alert. 1 – 2. Er was nog 10 minuten te spelen. Floortje had hierna weer een mooie actie, wist een gevaarlijke tackle te ontwijken en schoot via binnenkant paal in het doel. 1 – 3. Niet lang daarna floot de scheidsrechter af. Dus dit was ook de eindstand. Goed gedaan meiden.

Josien.

 

2013-09-01T10:23:39+00:00zondag 1 september 2013|Jeugd|