D1 laat alle alarmbellen afgaan in Landsmeer 

IVV uit, altijd lastig. Zeker als je om 8.00 uur moet verzamelen. Toch stonden de meeste koppies (zelfs die van de ouders) er al redelijk vrolijk bij. Het was beker D-day want de winnaar van dit duel zou doorgaan naar de volgende bekerronde. IVV bevindt zich op een geweldig mooie locatie in Landsmeer alleen de accommodatie zelf doet denken aan een vervallen sportcomplex in de voormalige DDR uit 1953. Dit had ik vorig jaar natuurlijk nooit durven schrijven maar met de ontwikkelingen op onze eigen terrein kijk ik vanaf nu heel anders naar alle die oude vervallen bende bij andere clubs. Toen het eerste fluitsignaal klonk spoot de adrenaline direct uit de oortjes van onze rakkers. Vol gas vloog de bal van links naar rechts en de coach van de tegenstander had na 3 minuten waarschijnlijk al door dat zijn team het volgende bekerweekend lekker met het hele team naar Duinrell kan gaan.  En na 5 minuten was het raak. Tom schoot de bal na een mooie aanval via Stijn strak in het doel. Het was wachten op de 2-0 en de tweede viel ook snel…. alleen niet in het doel van de tegenstander: 1-1. Een tegenvaller maar gelukkig gingen we daarna gewoon door met goed voetballen. Het tempo ging omhoog en al snel knalde Robbert de 2-1 in de touwen. Verdedigend stond het als een huis en Robin keepte prima. 10 minuten voor rust kwam de bevrijdende 3-1 van de slof van Milan V. We hadden de smaak te pakken en de uitblinkende Stijn Bakker maakte er 5 minuten voor rust 4-1 van en alsof dat nog niet genoeg was scoorde Milan V. de 5-1.  Kijk, daar worden Rick en Marcel nou vrolijk van. Vooral omdat het met goed voetbal gebeurde. De 2e helft leek het erop dat we op het verkeerde veld stonden want ineens had IVV een heel ander team. Heel toevallig waren ze ook nog eens een kop groter dan in de 1e helft. We lieten ons even imponeren en dat resulteerde al snel in 5-2 en ze gingen er bij IVV weer in geloven. Maar gelukkig maakte Robbert en Bart (jawel met een geweldige kopbal, die Bart) daar een einde aan. Uiteindelijk wonnen we met 7-3. Een prima wedstrijd. Ware het niet dat de leider bijna op het politiebureau zat omdat het ervan werd verdacht dat hij een Vespa (zo’n mooie rode) wilde jatten voor z’n oudste dochter. Terwijl ik stond te praten met enkele ouders, liet ik achteloos mijn rechterhand langzaam zakken richting het stuur van deze adembenemende Vespa. Maar voordat ik mijn slijptol uit de voetbaltas kon pakken ging ineens het alarm al af. Ik probeerde nog naïef (daar ben ik van nature nogal goed in) om me heen te kijken maar daar trapte de om de hoek gevlogen eigenaresse niet in. Een eigenaresse waarvan het vermoeden bestaat dat ze voorwaardelijk vrij was, gezien haar dreigende uiterlijk en primitieve taalgebruik. Gelukkig konden we zonder kleerscheuren het terrein verlaten met 3 punten en een niet gebruikte slijptol in de tas. Op naar volgende week, onze eerste competitiewedstrijd. We zijn er klaar voor! Groet,

Marcel