Beste ouder/verzorger,

Zoals bij elke vereniging zijn er ook bij ons regels. Een ouder kan twee keer per jaar (per kind) worden opgeroepen voor een kantinedienst. Dit is een ochtend of een middag. Het is dan wel de bedoeling dat die ook wordt gedraaid.

De afgelopen weken is gebleken dat dit niet altijd wordt gedaan, zo hebben we zelfs een middag de keuken moeten sluiten. Dit heeft grote gevolgen, kijk alleen maar naar de spullen die weggegooid moeten worden omdat die niet meer de vriezer in kunnen. De inkomsten die wij nu erg hard nodig hebben komen niet binnen.

Uw zoon of dochter heeft een afbelschema met alle telefoonnummers van andere ouders uit het team. Ook mag het iemand uit een ander team zijn. Het mag eventueel ook een buurvrouw, buurman, tante, oom of kennis zijn.

Dus hierbij een belangrijke oproep aan alle ouders en verzorgers

  • Kijk elke week in het krantje of u dienst heeft !
    Of kijk op de website bij Kantinediensten
  • Zorg altijd zelf voor vervanging !
  • Laat de medekantinemedewerkers niet in steek !
  • Mailen of bellen naar de kantinecommissie heeft geen zin.

Met vriendelijke groet,
De kantinecommissie

 

Ook zijn wij weer opzoek naar leidinggevenden die een keer in de 6 weken een ochtend of een middag willen staan in onze geweldige nieuwe kantine.