Verslag Team van de Week: F3

//Verslag Team van de Week: F3

SV De Rijp 1 – De Wherevogels 1

Zondag 29 september was de F3 onder leiding van René Groot aan de beurt om als ‘Team van de week’ aanwezig te zijn bij een thuiswedstrijd van het 1e elftal. Tijdens de warming-up mochten de pupillen meehelpen om vervolgens voor de aftrap samen hand in hand met de spelers van het 1e het veld te betreden. Tijdens de wedstrijd waren zij de ballenjongens. In de rust werd het spel ‘Latje trap’ gespeeld. De jongens en meiden stonden vol goede moed achter de bal wat resulteerde in een gemiddelde score van 17 punten, waarbij er 5 maal de lat werd geraakt. Gezamenlijk met de resultaten van de andere teams wordt er bepaald of de F3 naar de halve finale mag.

Tussenstand
De tussenstand van het ‘Team van de week’.

  1. F4 – 17,5 punten
  2. F3 – 17 punten

De nummers 1 en 2 uit de poule zullen doorstromen naar de halve finale.

Jeugdbestuur SV De Rijp

2013-10-02T15:35:12+00:00woensdag 2 oktober 2013|Jeugd|