Weer een SuperLot verkocht!!

/, PR/Sponsor/Weer een SuperLot verkocht!!

Jawel, we hebben weer een SuperLot van de Grote Clubactie verkocht, deze keer aan Waterland Terminal bv.

De teller staat nu op 2, het zou toch super zijn als we de 10 loten kunnen halen. We hebben nog heel even de tijd om dit voor elkaar te krijgen, het geld wat we binnen kunnen halen, hebben we hard nodig !!!.

Het kopen van een SuperLot is zeker niet het enige dat Waterland Terminal bv voor SV De Rijp doet. Zo staan zij wekelijks in Het Kontakt met een advertentie. Ook hebben zij bij het eindfeest voor onze pupillen afgelopen seizoen het opblaasbare pannaveld van het spellencircuit gesponsord. Zij zijn dus geen onbekende voor SV De Rijp. Waterland Terminal bv, nogmaals bedankt voor jullie sponsoring!

logo1 Waterland Terminal bvlogo Waterland Terminal bv

Als u er ook bij wilt horen, laat mij dit weten, dan staat u er de volgende keer bij!!

Alvast bedankt,
Joris Govers

KOPERS SUPERLOTEN:
Poel Bloembollen BV
Waterland Terminal bv

2013-10-27T12:40:09+00:00zondag 27 oktober 2013|Jeugd, PR/Sponsor|