SV De Rijp 1 – Kwadijk 1

Zondag 27 oktober mocht de F1 onder leiding van Ruud Schrama een thuiswedstrijd van het 1e elftal bijwonen als ‘Team van de week’. Tijdens de warming-up mochten de pupillen meehelpen om vervolgens voor de aftrap samen hand in hand met de spelers van het eerste het veld te betreden. Tijdens de wedstrijd waren zij de ballenjongens. In de rust werd het spel ‘Latje trap’ gespeeld. Hierbij is het de bedoeling dat de F1 als team gemiddeld zoveel mogelijk punten scoort door de lat of de paal te raken of in het doel te schieten. De uiteindelijke gemiddelde eindscore van de F1 is 4,25 punten geworden. Gezamenlijk met de resultaten van de andere teams wordt er bepaald of de F1 naar de halve finale mag.

Tussenstand
De tussenstand van het ‘Team van de week’:

  1. F4 – 17,5 Punten
  2. F3 – 17 Punten
  3. F2 – 8 Punten
  4. F1 – 4,25 Punten

De nummers 1 en 2 uit de poule zullen doorstromen naar de halve finale.

Het Jeugdbestuur