SV De Rijp 1 – HSV 1

Zondag 1 December mocht de E4 onder leiding van Bart van Straaten en Ronald Oud een thuiswedstrijd van het 1e  elftal bijwonen als ‘Team van de week’. Tijdens de warming-up mochten de pupillen meehelpen om vervolgens voor de aftrap samen hand in hand met de spelers van het 1e elftal het veld te betreden. Tijdens de wedstrijd waren zij de ballenjongens. In de rust werd het spel ‘Latje trap’ gespeeld. Hierbij is het de bedoeling dat de E4 als team gemiddeld zoveel mogelijk punten scoort door de lat of de paal te raken of in het doel te schieten. De uiteindelijke gemiddelde eindscore van de E4 is 6,9 punten geworden. Gezamenlijk met de resultaten van de andere teams wordt er bepaald of de E4 naar de halve finale mag.

SV De Rijp E4

Tussenstand E-pupillen
De tussenstand van het ‘Team van de week’:

  1. E5 – 10,1 Punten
  2. E4 – 6,9 Punten

De nummers 1 en 2 uit de poule zullen doorstromen naar de halve finale.

Eindstand F-pupillen

  1. F4 – 17,5 Punten
  2. F3 – 17 Punten
  3. F2 – 8 Punten
  4. F1 – 4,25 Punten

De F4 en de F3 stromen door naar de halve finale voor de F-pupillen. Deze halve finale vindt plaats tijdens de wedstrijd van SV De Rijp 1 – Berdos 1 op zondag 9 maart 2014.