SV De Rijp 1 – St. Adelbert 1

Zondag 15 December mocht de E3 onder leiding van Richard de Lange een thuiswedstrijd van het 1e  elftal bijwonen als ‘Team van de week’. Tijdens de warming-up mochten de pupillen meehelpen om vervolgens voor de aftrap samen hand in hand met de spelers van het 1e het veld te betreden. Tijdens de wedstrijd waren zij de ballenjongens. In de rust werd het spel ‘Latje trap’ gespeeld. Hierbij is het de bedoeling dat de E3 als team gemiddeld zoveel mogelijk punten scoort door de lat of de paal te raken of in het doel te schieten. De uiteindelijke gemiddelde eindscore van de E3 is 20,1 punten geworden. Gezamenlijk met de resultaten van de andere teams wordt er bepaald of de E3 naar de halve finale mag.

Tussenstand E-pupillen
De tussenstand van het ‘Team van de week’:

  1. E3 – 20,1 Punten
  2. E5 – 10,1 Punten
  3. E4 – 6,9 Punten

De nummers 1 en 2 uit de poule zullen doorstromen naar de halve finale.

De F4 en de F3 stromen door naar de halve finale voor de F-pupillen. Deze halve finale vindt plaats tijdens de wedstrijd van SV De Rijp 1 – Berdos 1 op zondag 9 maart 2014.