Het ligt in de bedoeling om op korte termijn (wellicht al in de maand september) weer een cursus te organiseren voor de opleiding tot pupillenscheidsrechter; deze zal dan worden gegeven door een cursusleider van de KNVB.

De cursus zal worden gehouden op 2 avonden vanaf 18:30 uur tot ongeveer 20:30 uur.

Je moet hiervoor minimaal 12 jaar zijn en er zijn geen kosten aan verbonden, deze worden namelijk door SV de Rijp betaald.

Indien het je leuk lijkt om op de zaterdag F-pupillen en E-pupillen te fluiten, dan kun je je aanmelden voor deze cursus bij Hans Knijn, telefoonnummer: 06 – 44 620 897 of per e-mail: hknijn@quicknet.nl.

Het fluiten van wedstrijden van de F- en E-pupillen is ontzettend leuk en je steekt hier ook veel van op waar je later heel veel profijt van zult hebben!

Aanmeldingen wil ik graag zo spoedig mogelijk van jullie vernemen!

 

Hans Knijn
scheidsrechtercoördinator SV De Rijp