Er zullen ook dit najaar door de KNVB cursussen worden gegeven voor de opleiding tot scheidsrechter. Dit betreft dan zowel de opleiding tot pupillenscheidsrechter als ook de Basis Opleiding Scheidsrechter (BOS-cursus).

Inmiddels heb ik voor de cursus pupillenscheidsrechter 5 aanmeldingen binnen en wellicht komen daar nog enkele bij. Zeker voor de jeugdscheidsrechters is het ook van belang om te weten dat je voor een eventuele maatschappelijke stage van school ook de uren die je maakt als scheidsrechter hiervoor kunt gebruiken!

Voor de BOS-cursus heb ik 2 aanmeldingen en ook daarvoor zijn meer aanmeldingen welkom. Zoals ook al in het Kontakt is aangegeven hebben we op de zondag ook nog dringend behoefte aan scheidsrechters. Indien je je hiervoor wilt opgeven of als je nadere informatie wilt hebben over de cursus neem dan contact op met mij!

Voetbal zonder scheidsrechter is niet mogelijk……..!

Hans Knijn

Scheidsrechtercoördinator SV De Rijp

06 – 44 620 897

hknijn@quicknet.nl