logo_INGlogo_KNVB

Wie o wie zou er wel eens ballenjongen/-meisje willen zijn bij het Nederlands Elftal ? Onze medesponsor ING selecteert ballenjongens en -meiden voor de interlandwedstrijden.

Ben je tussen de 12 en 16 jaar en zou je het leuk vinden om tijdens een interland rondom het veld te staan om de ‘uit’ ballen terug te gooien? Geef je dan op via de volgende site:
>website ING –> inschrijven ballenjongens en -meiden

Als je wordt uitgenodigd voor de selectiemiddag, krijg je in een groepje onder begeleiding van onder andere ex- internationals voetbaltraining. Het gaat om spelinzicht en enthousiasme, dus je hoeft geen goede voetballer te zijn om mee te doen.

Aan het eind van zo’n selectiemiddag worden er een aantal jongens en meiden uitgekozen voor de eerstvolgende interland. Zij worden dan met 2 begeleiders ontvangen in de Arena en voorzien van een hapje/drankje enz. De begeleiders krijgen dan ook een plaatsbewijs.

Aankomende selectiemiddag is op vrijdag 22 mei bij HBC in Heemstede.

Vind je dit leuk en ben je 12 tot en met 16 jaar? Geef je dan op!

Heel veel plezier.

Namens het Jeugdbestuur,
Ron Molenaar