De topper vandaag, bij winst deden we hele goede zaken, bij een andere uitslag blijft het spannend.
In een zeer boeiende wedstrijd, waarbij beide partijen niet voor elkaar onder deden.
Het wachten was op wie de gelukkigste is om de score te openen. Helaas was dat Castricum.
Nadat er een gewoon duel werd uitgevochten en gewonnen door De Rijp, besliste de scheidsrechter dat er een overtreding werd begaan door De Rijp, een scheidsrechter kan dat altijd beslissen maar niet vanaf grote afstand, en dat hij dan de muur ook nog op 16 meter neerzet i.p.v. 9,15 m, dan is het een koud kunstje om de bal strak in het doel te schieten.
De Rijp herpakte zich daarna goed, maar de scherpte ontbrak.
De 2e helft was voor De Rijp , op zoek naar de gelijkmaker werd alles op alles gezet en werd Castricum vastgezet op eigen helft. Uit een corner werd gelukkig nog de gelijkmaker gemaakt, en een paar minuten later zelfs de 2 – 1 voorsprong.
Dat we dat niet konden vasthouden is jammer, want vlak voor tijd maakte Castricum gelijk.
Een terechte uitslag, maar toch als?….
Zo blijven we gelijk in verliespunten met Castricum, maar gaat Egmondia over ons heen met 1 verliespunt minder, dus volgende week weer een topper uit tegen Egmondia.

Nico