In de komende maanden zullen er weer cursussen worden georganiseerd voor de opleiding tot pupillenscheidsrechter. De cursus zal worden gegeven door een cursusleider van de KNVB waarvan je na afloop van de cursus ook een scheidsrechtersdiploma en bijbehorende badge zult ontvangen.

Op dit moment heb ik al enkele aanmeldingen binnen.
Wanneer ook jij het leuk zou vinden om op zaterdag F-pupillen en E-pupillen te fluiten bij SV de Rijp dan kun je je aanmelden voor deze cursus bij Hans Knijn, telefoonnummer: 06 – 44 620 897 of per e-mail: hknijn@quicknet.nl.

Om de cursus te mogen volgen moet je minimaal 12 jaar zijn. Er zijn geen kosten aan verbonden, deze worden namelijk door SV de Rijp betaald.

Het fluiten van wedstrijden van de F- en E-pupillen is ontzettend leuk en je steekt hier ook veel van op waar je ook later je voordeel mee kunt doen!

Aanmeldingen wil ik graag zo spoedig mogelijk van jullie vernemen.

Hans Knijn
scheidsrechtercoördinator SV de Rijp