Beste Keeper/Keepster,
De keepersdag bij SV DE RIJP komt eraan! Woensdag 21 oktober 2015 is het zover! Een hele dag kracht-, loop-, coördinatie- en goede keeperstraining door ervaren keeperstrainers, positief gecoacht worden, mentaal begeleid en nog veel meer keepersgerelateerde informatie op de mooie velden van SV De Rijp.

Voor de eerste keer gaan we, van ongeveer 9.30 uur tot aan de uitreiking van de certificaten ca. 16.30 uur, intensief en actief aan de slag. Elke jeugdkeeper is welkom ongeacht zijn niveau of klasse; elke keeper wordt in de groep ingedeeld van maximaal 8 keepers waar hij/zij die dag op een plezierige manier een leerzame dag zal beleven.

Elke deelnemer krijgt een t-shirt, lunch tussen de middag, gelegenheid tot het stellen van vragen aan en op de foto met een TOPKEEPER en het bijwonen van een demo.

Aan het einde van de dag ontvangt iedereen een gadget en certificaat en worden de prijzen uitgereikt, waaronder de felbegeerde bokaal ‘Keeper van de DAG’.

Schrijf je dus snel in, want VOL = VOL! Deelname is € 25,-

Namens organisatie Keepers Xperience XL,
Maurice Bouten (Schoolhouder Keepersschool Challenge Arena)
Barry Vredeveld (Keeperstrainer JVC Julianadorp)

Inschrijven kan via de link:

http://www.challenge-arena.nl/index.php/inschrijven

Tot ziens!!! Heeft u nog vragen?? Schroom niet en mail naar bovenstaand adres. Bellen mag ook: 06-25138422