De nieuwe kleedkamers zijn wind- en waterdicht. Alleen de dakrand nog en grind op het dak,  dan is het buitenwerk klaar en kunnen we beginnen met het tegelpad. Daar gebruiken we het droge zand van de dam voor.
Graag wil ik alle mensen die SV De Rijp een warm hart toedragen en ons kunnen helpen met het aanleggen van het tegelpad, vragen zich bij mij aan te melden voor deze klus. Ik laat dan weten wanneer we aan de gang kunnen gaan om deze klus te klaren.
Aanbouw nieuwe kleedkamers

Aanbouw nieuwe kleedkamers 2

 

 

 

 

 

 

 

Het pad naar het C-veld is schoongemaakt, maar het straatwerk is nog niet klaar. Het is nog even afwachten voor ons hoe de gemeente de afwerking gaat doen. Hetzelfde geldt voor de bomen langs het C-veld. De grond is daar met een (1) meter verhoogd, waardoor er niet genoeg zuurstof bij de wortels zal kunnen komen en de kans groot is dat de bomen over vijf jaar dood zullen zijn. Dit is door ons bij het Sportbureau Alkmaar gemeld en zij zijn nu in conclaaf met de afdeling Stadswerken van gemeente Alkmaar. We wachten af.

Bert Goesinne