Zaterdag 9 januari: verkoop oude presentatiepakken!

De oude presentatiepakken komen te koop. Een jas en een broek kosten 15 euro. Op zaterdag 9 januari start de verkoop om 09:00 en stopt om 16:00. De verkoop is in de voetbalkantine. Graag gepast betalen en alleen bij contante betaling krijg je een presentatiepak mee. De oude pakken waren van nummer voorzien. Jouw jas en broek zullen verschillende nummers hebben. Controleer de jas en broek bij uitgifte op gaten en ritsen die stuk zijn. Kun je niet op 9 januari? Vraag een teamlid. En op=op!!

Oude kleding

Lever de oude kleding deze week in bij jouw coach. We spelen en presenteren ons bij de wedstrijden alleen nog in de nieuwe kleding. De oude wedstrijdtenues (shirts en broekjes) gaan naar een goed doel.

Namens het jeugdbestuur,
Vincent Veenstra