BingoavondAfgelopen zaterdag, 2 april jl., werd er een bingoavond met loterij gehouden in onze kantine met als doel nieuwe ballen voor de jeugd.

Er waren veel mensen, jong en oud, op afgekomen om een gezellig avondje bingo mee te spelen. Dat leverde al heel veel prijswinnaars op. Het was om mooi om te zien hoe de jongste spelers helemaal stijf stonden van de spanning of hun laatste getalletje als eerste getrokken zou gaan worden en de ontlading als dat ook gebeurde..
Daarna was ook nog de trekking van de loterij met vele prachtige prijzen.

 

Sponsoren, bedankt!:

Europarcs, Venema voor Verf, Rijper Wieler Boetiek Co Schipper, Rookwerk B.V.,  De Boer Transport Beemster B.V., Vue Cinemas Alkmaar en Purmerend (voorheen: JT Bioscopen), Jip automobielen,  Gorsseling Watersport,  P. Palsma Rioolservice, Jorphone, Sporting De Rijp,  Poel Bloembollen B.V., Bram en Aagie Het Kleinste Snoepwinkeltje, Kapsalon Het Kniphuys, McDonalds Purmerend, Plus Graft-De Rijp, Bar-Disco De Oude Herberg, Han de Vries Keurslager,  DA Drogisterij C. en F. Rijkes, Perfect Woman & Man,  Vishandel Sier, TENTOTWO horlogeservice, Bloemen 22, Woonwinkel De Huiskamer, Het Wapen van Munster, Restaurant Oudejans, Restaurant Bij Ernst , Bowling de Zedde , Medec Wonen en Slapen,  Spee Safety First, Montage afwerkingsbedrijf Michel Ladee, Piet Stoop Assurantiën, AVAN, Davibouw, Kapsalon Designline, Shell De Rijp, Massagepraktijk De Nieuwe Tijd,  Carteam Autoservice Leo Borst, Fysiotherapie Graft-De Rijp , Kapsalon De Barbiers,  La Pizzeria, Groenhart Purmerend, Sport 2000 Purmerend, RANKO schoonmaakbedrijf, FC Volendam, AZ, Museum en Beeldentuin Nic Jonk.

 

Jullie bijdragen, financieel of in de vorm van prijzen, hebben het een geweldig succes gemaakt. We hebben bij elkaar € 2045 opgehaald met deze actie, waardoor we weer heel wat nieuwe ballen kunnen aanschaffen!!

 

Ook willen we nog even de meiden bedanken voor het verkopen van de bingokaarten, mensen achter de bar, Tom Govers voor de digitale trekking van de bingogetallen en de loterij en natuurlijk onze spreekstalmeester John Eeltink. Bedankt voor jullie hulp, het was super!

 

Het Jeugdbestuur