DE VOETBALKLEDING HOEFT AAN HET EINDE VAN HET SEIZOEN NIET INGELEVERD TE WORDEN.

Het voetbalseizoen nadert het einde. Tot vorig jaar leverde je jouw kleding in. Dat is veranderd: je houdt jouw kleding. Je levert niets meer in aan het einde van het voetbalseizoen. Alleen als jouw voetbalkleding te klein is, kun je omruilen. Lever de te kleine kleding in na de laatste wedstrijd. Aan het begin van het nieuwe seizoen krijg je de grotere kleding uitgereikt via jouw coach. Wil je s.v.p. de kleding (laten) wassen voordat je ze inlevert? De sokken hou je.

Is de voetbalkleding te klein, dan doe je twee dingen:

1) Lever je bij jouw coach het presentatiepak, shirt en broek in (stop er een briefje bij met jouw naam) en

2) Stuur een mail naar kledingfonds@svderijp.nl met daarin:

  •          jouw naam:
  •          telefoonnummer:
  •          in welk team je nu zit:
  •          welke maat je inlevert: X3S, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, X3L
  •          welke maat je wenst:  X3S, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, X3L


Vragen? Lees eerst het kledingprotocol