loterij opbrengst 2016“Zit er tussen mijn loten een winnend lot?”, was de vraag die de vele lotenkopers lange tijd bezig hield. loterij opbrengst 2016Zaterdag 2 april jl. was de bingo avond en de trekking van de loterij. Nu alle prijzen door de gelukkige winnaars zijn opgehaald willen wij u natuurlijk graag informeren over de fantastische opbrengst voor onze jeugd:

                                               Nieuwe ballen voor de jeugd van SV De Rijp

opbrengst loterij 2016opbrengst bingo en loterij 2016
Inmiddels heeft onze jeugd al heerlijk met de nieuwe fantastische ballen kunnen trainen en spelen.

loterij opbrengst 2016 

Dus mocht u zich bij de volgende loterij afvragen:loterij opbrengst 2016

Wat ‘doet’ mijn lot? Dan is ons antwoord: ”Altijd winnen!!!“

 

Namens onze jeugdspelers zeggen wij
“Alle lotenkopers en in het bijzonder alle sponsoren, van harte bedankt voor uw bijdrage !!!”

Jeugdbestuur SV De Rijp

Sponsoren:

Europarcs, Venema voor Verf, Rijper Wieler Boetiek Co Schipper, Rookwerk B.V.,  De Boer Transport, Vue Cinemas Alkmaar en Purmerend (voorheen: JT Bioscopen), Jip automobielen,  Gorsseling Watersport,  P. Palsma Rioolservice, Jorphone, Sporting De Rijp,  Poel Bloembollen B.V., Bram en Aagie Het Kleinste Snoepwinkeltje, Kapsalon Het Kniphuys, McDonalds Purmerend, Plus Graft-De Rijp, Bar-Disco De Oude Herberg, Han de Vries Keurslager,  DA Drogisterij C. en F. Rijkes, Perfect Woman & Man,  Vishandel Sier, TENTOTWO horlogeservice, Bloemen 22, Woonwinkel De Huiskamer, Het Wapen van Munster, Restaurant Oudejans, Restaurant Bij Ernst , Bowling de Zedde , Medec Wonen en Slapen,  Spee Safety First, Montage loterij opbrengst 2016loterij opbrengst 2016afwerkingsbedrijf Michel Ladee, Piet Stoop Assurantiën, AVAN, Davibouw, Kapsalon Designline, Shell De Rijp, Massagepraktijk De Nieuwe Tijd,  Carteam Autoservice Leo Borst, Fysiotherapie Graft-De Rijp , Kapsalon De Barbiers,  La Pizzeria, Groenhart Purmerend, Sport 2000 Purmerend, RANKO schoonmaakbedrijf, FC Volendam, AZ, Museum en Beeldentuin Nic Jonk.