13. JO 15-1 (C1) Scherp in de eerste minuten

//13. JO 15-1 (C1) Scherp in de eerste minuten
SDOB JO 15-1  –  SV De Rijp JO 15-1  0 –  6

De JO15 – 1 leert snel. Waar ze vorige week zowel in de 1ste als in de 2de helft bijna werden overrompeld door hun tegenstander, waren ze nu messcherp in de openingsminuten van beide helften. Dat resulteerde dan ook in twee doelpunten in die eerste minuten. Die mentale tikken kwam SDOB, voor zover ze al in hun overwinning geloofden, niet meer te boven. De wedstrijd werd eigenlijk nooit een wedstrijd en werd door de C1 geconcentreerd en professioneel uitgespeeld.

 

De wedstrijd was nog geen minuut onderweg toen Ole besloot om de kwaliteiten van de keeper te testen met een afstandsschot van de rand van de 16. De keeper slaagde bijna voor die test maar kreeg de bal niet klemvast en Cas was er toen als een duveltje uit een doosje bij om de score te openen:0-1. Een lekker begin van de wedstrijd en heel prettig dat dat belangrijke eerste doelpunt niet te lang op zich liet wachten.  De 0-2 liet wat langer op zich wachten dan normaal maar halverwege de 1ste helft was het wel weer raak door een goede aanval op rechts. Marcus en Cas combineerde door de verdediging heen en boden Enzo de mogelijkheid om hard in het dak van het doel af te ronden:0-2

 

Nadat SDOB Mark een paar keer had getest op zijn kwaliteiten en hij deze test wél glansrijk had doorstaan werd de rust met 0-2 bereikt. Niet echt een score om al helemaal zeker te zijn van de overwinning dus scherpte bij het begin van de 2de helft was geboden. Maar zoals boven beschreven was dat deze keer niet echt een probleem. Ik denk dat niet alle toeschouwers de 3de goal hebben gezien want de bal lag echt binnen een minuut in het Broekse net. Vince schoot zo hard dat de bal door het net de reclameborden raakte en daarom dachten sommige dat de bal naast was gegaan. Maar hij zat er toch echt in en de wedstrijd was toen eigenlijk wel gespeeld:0-3

 

Was er verder niets meer te vermelden dan over de rest van de wedstrijd? Zeker wel!
We konden weer twee nieuwe doelpuntenmakers noteren! Brian pikte zijn 1ste doelpunt van het seizoen mee door een corner (in buitenspelpositie) in het doel te lopen:0-4 en Luuk tekende met een geweldig afstandsschot voor het slotakkoord en zijn 1ste seizoentreffer: 0-6.  Ondertussen had Vince na een rondootje tussen Luuk, Ole en Cas de mogelijkheid gekregen om voor de tweede keer af te ronden en de 0-5 voor zijn rekening te nemen. Tot zover het half dozijn treffers van onze mannen.
Wat de verdediging betreft waren nog twee zaken het vermelden waard.  Mark verrichte werkelijk een geweldige en spectaculaire save op een hard schot diep in de tweede helft. Hij wilde echt zijn ‘clean sheet’ mee naar De Rijp terugnemen en slaagde daar meesterlijk in.  Verder viel in verdedigend opzicht Jur dermate op omdat hij de afgelopen weken en dus ook zaterdag zó goed timed dat hij steeds vóór zijn tegenstander komt voordat deze aan de bal kan komen. Mooi om te zien man en houd dat lekker vol!

 

Volgende week sluiten we de Najaar competitie af  tegen RKEDO. Een oproep dus aan alle (groot)ouders, familie en vrienden van de C1 om het Midwinterfeest af te trappen met het bezoeken van deze wedstrijd. De C1 kan met deze wedstrijd namelijk het HERFSTKAMPIOENSCHAP veroveren en het zou mooi voor de mannen zijn als er lekker veel mensen komen kijken naar deze apotheose voor de Winterstop. Kan iedereen daarna aan de warme chocolademelk en Gluhwein in het dorp

 

Op naar de Herfsttitel, mannen.  Heel veel succes zaterdag !

Andreas Oerlemans

2016-12-05T21:21:33+00:00maandag 5 december 2016|Wedstrijdverslagen|