Gezellige filmavond voor JO9 en JO11

//Gezellige filmavond voor JO9 en JO11

Zaterdag 21 januari werd er voor de JO9 en JO11 pupillen van SV De Rijp een filmavond georganiseerd. Nadat iedereen was gearriveerd werd de film gekozen. De pupillen hadden de keuze tussen de volgende 3 films:

1. Kung Fu Panda 3
2. Finding Dory
3. The Secre Life of Pets

Tijdens de selectie van de film werd er aan de kinderen gevraagd welke film ze het liefst wilden kijken door middel van het maken van zoveel mogelijk lawaai. Nadat het bij het noemen van Kung Fu Panda 3 en Finding Dory angstvallig stil bleef, ging het dak van de kantine eraf bij The Secret Life of Pets en was gelijk de winnaar bekend.

Er werd een hoop gelachen tijdens de film en in de pauze kreeg iedereen limonade en een zakje chips. Nadat de film tegen klokslag half 9 afgelopen was werd iedereen weer opgehaald en was de avond tot zijn einde gekomen. We vonden het een zeer geslaagde avond en hopelijk heeft iedereen er net zo van genoten als ons. Wij willen als laatste graag nog Ruud van Tiel bedanken voor het bezetten van de bar.

Vriendelijke groet,
Het Jeugdbestuur

filmavond-jeugd1-januari-2017          filmavond-jeugd2-januari-2017

2017-01-26T19:59:13+00:00donderdag 26 januari 2017|Jeugd|