De Rijp jO17-1 – Always Forward JO17-1 Laatste wedstrijd en een kenmerkende kater…

Zaterdag 6 mei 2017. onze zaterdagse JO17-1 mocht deze dag de laatste wedstrijd van het seizoen in de 1ste klasse spelen tegen het Always Forward uit Hoorn. In de heenwedstrijd hadden we al ervaren dat dit een stevig fysiek spelend team is dat intimidatievoetbal niet schroomt.  De wedstrijd ging alleen nog om de sportieve eer. Een jonge goedwillende scheidsrechter die de jongens en zichzelf een leuke middag wilde bezorgen door ze te laten voetballen en de wedstrijd niet kapot te fluiten.

plaatje bij verslag JO17-1 06-05-2017 1.jpgNiet leuk. Maar dan heb je twee teams nodig die willen voetballen en niet op de man spelen. Helaas leidde het voortdurend doorgaan op de man (als de bal al weg was) door de spelers van AF tot irritatie, zeker omdat de zachte handschoen hierbij niet paste. Onze jongens kwamen na een uitstekende combinatie op voorsprong. Luc R zette even aan en bediende Stan en onze captain wist wel raad met deze buitenkans. Met een harde schuiver verschalkte hij bekwaam de AF keeper, BOEM, 1-0. Het betekende niet dat De Rijp daardoor relaxter ging spelen. Te vaak – zoals kenmerkend dit seizoen – werd de lange bal gespeeld. Dan moet je mazzel hebben dat de bal goed valt, maar meestal ben je de bal snel kwijt. Blijkbaar had de thuisploeg onvoldoende vertrouwen in het eigen kunnen. Ik zeg dat dat nergens voor nodig is. Maar ja. Dat de gasten daarna nog de gelijkmaker maakte was een slippertje en louter voor de statistiek. Jammer en zonde was dat De Rijp gedurende de wedstrijd steeds meer geïrriteerd raakte en de sfeer daarmee van beide kanten er niet vriendelijker op werd. En dan schrijf ik het nog netjes op.plaatje bij verslag JO17-1 06-05-2017 2.jpg

Wel leuk. De Rijp JO17-1 (za) handhaaft zich in de 1ste klasse. Een eerste  uitstekende eerste periode legt de basis voor handhaving (16 punten), wisselende resultaten in de 2de en 3de periode en de 12 punten (totaal dus 28) maken handhaving in de 1ste klasse een feit. De achtste positie met 10 punten meer dan nr. 9.  Uitstekend gedaan!

Bedankt Casper, Dennis, Loek. Casper en Dennis hebben onze jongens dit jaar uitstekend begeleid.  Ik wil jullie – namens alle jongens en ouders – zeer bedanken voor jullie enorme inzet bij het trainen en begeleiden van onze jongens. Casper, jij altijd gepassioneerd en enorm begaan met het wel en wee van de jongens. Zeer veel dank voor de 10 jaar dat je mijn zoon en onze jongens bij de honderden trainingen en wedstrijden zoveel hebt gegeven en geleerd. Dennis: dank dat je dit seizoen de vacature van Loek wilde opvullen. Dank voor de humor en de rust in de kleedkamer en langs de lijn. En Loek, ook jij heel veel dank voor ook die 10 jaar dat je in je rol als co-trainer en teammanager er was voor onze jongens. Chapeau en dank!!!! Drs. Ing. U.S.G. Rijver
plaatje bij verslag JO17-1 06-05-2017.jpg