Plus_logoKistjes gevuld met vers fruit staan iedere zaterdag klaar voor de kinderen van de thuis en uitspelende ploegen. Met dank aan Plus supermarkt! Naast de kratjes fruit staat er een coole waterkan, om water drinken te stimuleren.

En afgelopen zaterdag werd de STOERE tosti geïntroduceerd. Een overheerlijke tosti op basis van volkoren brood, die door kinderen en ouders zeer positief werden ontvangen. Deze Stoere tosti staat vanaf nu op de kaart bij SV de Rijp. Een lekkere gezondere aanvulling op het huidige assortiment. Dit assortiment zal overigens niet verdwijnen, maar er komen een aantal gezondere keuzes bij. SV de Rijp gaat voor #topfit!

Wie zien al veel enthousiaste reacties bij de leden!

Groeten,
Esther van Etten | sportdiëtist
www.esthervanetten.nl
info@esthervanetten.nl

Gezonde sportkantine nov2018

Op de foto de vrijwilligers van de gezondere sportkantine: Ruud van Tiel, Esther van Etten, Peter van der Boom en Maaike Bosma