Op vrijdag 3 mei van 12:00 tot 16:00 uur organiseert Alkmaar Sport samen met de Rabobank Alkmaar e/o en de Alkmaarse voetbalverenigingen een voetbaldag voor meiden tussen de 8 tot 14 jaar.

Samenwerking
Meidenvoetbal is op dit moment de snelst groeiende de sport in Nederland. Alkmaar Sport wil het meidenvoetbal in Alkmaar en omgeving ook meer onder de aandacht krijgen. Om deze reden is Alkmaar Sport een samenwerking aangegaan met de Rabobank Alkmaar e/o van drie jaar. Gedurende deze samenwerking organiseert Alkmaar Sport een aantal meidenvoetbaldagen per jaar.

Aanmelden voor 20 april
De eerstvolgende meidenvoetbaldag vindt plaats in de meivakantie op vrijdag 3 mei van 12:00 tot 16:00 uur bij CSV Jong Holland (Koning Willem-Alexanderlaan 5 in Alkmaar). Deze dag staat volledig in het teken van voetbal, uiteraard wordt er afgesloten met een toernooitje. De toegang tot deze dag is gratis! Meld je snel aan via het digitale inschrijfformulier op de website van Alkmaar Sport.