Oproep van kledingfonds: lever kleding in

//Oproep van kledingfonds: lever kleding in

Heb je een andere maat kleding nodig? Of ben je gestopt met voetballen?

Lever dan de kleding in!

Controleer s.v.p. de kasten of je nog kleding hebt liggen.

 

 

 

Voor een ieder die stopt met voetballen of een andere maat kleding nodig heeft, lever jouw voetbalkleding in. De voetbalkleding is van SV De Rijp. We willen graag iedereen van kleding voorzien in het nieuwe seizoen. Dat kan alleen als iedereen ook zijn kleding inlevert als je deze niet meer gebruikt. Ook losse stukken zijn welkom!

Lever de kleding in bij de oud bestuurskamer van SV De Rijp. Gewoon een plastictas met jouw naam er op is voldoende.

Alvast hartelijk bedankt,
Het kledingfonds

2019-08-28T19:15:09+00:00woensdag 28 augustus 2019|Jeugd|