Het duel van SV De Rijp met SV Beemster, dat op 1 december werd gestaakt nadat de Beemsterlingen weigerden verder te spelen vanwege een blessure van een ploeggenoot, wordt op 23 februari uitgespeeld. De elftallen zullen dan minimaal 38 minuten op het veld staan en beginnen bij een stand van 1-1. Dit heeft de KNVB bekend gemaakt.
Eerder besliste de tuchtcommissie van de bond de club vier punten in mindering te brengen. Het college besloot daartoe nadat Beemster in beroep was gegaan tegen het schikkingsvoorstel van de aanklager die drie punten in mindering voorstelde. Daarmee riskeerde de ‘buur’ uit Middenbeemster een zwaardere straf.
Mede door deze sanctie en de nederlaag tegen Saenden afgelopen zondag (4-0), staat Beemster, vorig seizoen nog tweedeklasser, op de ranglijst van de Derde Klasse B met slechts een punt op de laatste plaats.