Zaterdag 26 september zijn de contracten officieel getekend. Aannemersbedrijf M. Duinmaijer BV en Roelofsen Machineverhuur & Grondwerken BV zullen minimaal de komende 4 seizoenen op de tenues van alle jeugdelftallen staan. Fantastisch dat deze twee prachtige bedrijven de vereniging op deze manier ondersteunen!

Onze voorzitter Erik Oudshoorn: ‘Het bestuur van SV De Rijp is zeer verguld met de nieuwe geldschieters. Niet alleen zorgt SV De Rijp ervoor dat jongens en meisjes een paar keer per week in de buitenlucht in teamverband in beweging zijn, even weg van computer en mobiele telefoons, de jeugdafdeling is ook de levensader van de vereniging. Zo zin de (senioren) selecties bij de mannen en vrouwen bijna volledig afhankelijk van de doorgestroomde talenten uit het dorp en de nabijgelegen buitengebieden. SV De Rijp wil de jeugd dan ook goede faciliteiten en begeleiding bieden. Dat kan niet zonder sponsors. Vandaar dat het bestuur zaterdag 26 september het glas heeft geheven op een mooie samenwerking met de eigenaren Sandra en Arjan Roelofsen en directeur Frank Duinmaijer.’

Op de foto v.l.n.r.: Patrick Stekelbos, Mick Duinmaijer, Frank Duinmaijer, Erik Oudshoorn, Arjan Roelofsen, Frank Oudejans ondertekenen het sponsorcontract

Beeld: Ad Hodde