SV De Rijp en coronamaatregelen vanaf 15 oktober

/, Senioren/SV De Rijp en coronamaatregelen vanaf 15 oktober

In verband met de lockdown light-maatregelen die het kabinet heeft afgekondigd worden de mogelijkheden om bij SV De Rijp te voetballen en het complex te betreden voor de komende weken verder beperkt. Het bestuur betreurt dit uiteraard, na alles wat we dit jaar al hebben moeten doorstaan. Echter, om zo spoedig mogelijk weer te kunnen terugkeren naar het oude normaal, zullen we opnieuw door de zure appel moeten heen bijten. We hopen dan ook op ieders begrip en dat een ieder ook de discipline kan opbrengen zich aan de nieuwe voorschriften te houden. Als deze niet worden nageleefd, kan de gemeente ons complex sluiten. Wij doen dan ook een beroep op het verantwoordelijkheidsgevoel van ons allen.

Lees de nieuwe regels omtrent de coronamaatregelen.

2020-10-16T16:00:55+00:00donderdag 15 oktober 2020|Jeugd, Senioren|