Peter van der Zwaan verlengt contract bij SV De Rijp

//Peter van der Zwaan verlengt contract bij SV De Rijp

Peter van der Zwaan zal ook in het seizoen 2021/22 hoofdtrainer zijn van SV De Rijp. Het wordt de achtste voetbaljaargang voor de Amsterdamse Purmerender bij de rood-witten. Met recht wordt hij al de Arsène Wenger van De Rijp genoemd. Van der Zwaan werd in 2016 kampioen met de Walvisvaarders in de Vierde Klasse en dwong na te zijn gedegradeerd in 2019 opnieuw promotie af. Het bestuur heeft geconstateerd dat er nog voldoende chemie is tussen de verjongde selectie en de voormalige profvoetballer van Ajax en Telstar. Van der Zwaan heeft aangegeven in elk geval een vol seizoen alles uit de kast te willen halen met de huidige spelersgroep. Dat was hem in de huidige voetbaljaargang niet gegund.

Het bestuur

2020-12-22T20:42:04+00:00dinsdag 22 december 2020|Senioren|