Mede door grote overwinningen van het tweede elftal heeft SV De Rijp de 22ste editie van het Warmdraaitoernooi gewonnen. Het team van Peter Koster, dat ook dit seizoen weer uitkomt in de op een na hoogste afdeling (Eerste Klasse), versloeg op de eerste dag, vrijdag 20 augustus, het B-elftal van HSV Sport 1899 met een monsterscore van 11-1. Diezelfde avond won het eerste elftal van SV De Rijp met 5-1 van HSV 1. Op de tweede dag, zondag 22 augustus, leed de formatie van Peter van der Zwaan een nederlaag tegen Derdeklasser FC Purmerend (0-2), maar de Kosterboys hadden wel opnieuw succes en versloegen SEW 2 met 4-0.
Het toernooi trok ook dit jaar weer veel (publieke) belangstelling, zelfs op de tweede dag toen het weer wat minder was. Toernooidirecteur Martin Effting kon dan ook terugkijken op een geslaagd evenement zonder calamiteiten. Het bestuur van SV De Rijp dankt alle vrijwilligers die beide dagen in goede banen hebben geleid.

De eindstand:

  1. SV De Rijp
  2. FC Purmerend
  3. SEW
  4. HSV Sport 1899


Beelden van het Warmdraaitoernooi 2021:

   
De spelers betreden het veld voor SV De Rijp 1-HSV Sport 1


De balsponsors van het evenement, van Design Tegelwerken


Matthijs Zijp ontvangt namens SV De Rijp de eerste prijs van organisator Peter Stam