SV De Rijp heeft nieuw Jeugdbestuur

//SV De Rijp heeft nieuw Jeugdbestuur

De afgelopen zomer is hard gewerkt aan de totstandkoming van een nieuw Jeugdbestuur. Het Dagelijks Bestuur is zeer verheugd te kunnen melden dat er een vernieuwd, enthousiast college is gevormd dat wordt geleid door voormalig eerste elftalspeler Jos Schrama. Hij neemt als jeugdvoorzitter het stokje over van Danny Veenman, die uiteraard enorm wordt bedankt voor zijn inspanningen en tijd in de afgelopen jaren. Het Jeugdbestuur bestaat verder uit Barry Miedema (secretaris), Vincent Veenstra (bestuurslid Algemene Zaken) en Alex de Graaf (wedstrijdsecretaris).

Dit kwartet wordt ondersteund door Nelleke Hof (kleding), Irene Vrolijk (Algemene Zaken) en Anouk Aafjes (evenementen). Het Jeugdbestuur is het aanspreekpunt voor de belangrijke jeugdafdeling van SV De Rijp en verantwoordelijk voor de organisatie van talrijke zaken. Het DB wenst het Jeugdbestuur veel succes!

Het Dagelijks Bestuur.

2021-09-02T11:39:37+00:00donderdag 2 september 2021|Jeugd|