30 oktober 2021 : SV De Rijp JO9-1  Purmersteijn JO9-5

Uitslag van de wedstrijd: 14-2

Wat fijn, weer een thuiswedstrijd! Met weer menig Pa en Ma en Opa en Oma langs de lijn, vertrouwd en met beter weer als vorige week. Ook gelukkig weer compleet met de van blessure terugkerende topfitte Liam en nog een heugelijk feit met onze jarige Giel natuurlijk die afsloot met een fijne traktatie! Alle ingredienten voor een mooie voetbalochtend…en dat werd het. Purmersteijn kwam “even” langs. Vorig jaar nog daar ter plaatsen de oren laten wassen met 6-1😥 waren we nu oppermachtig in onze arena🏆! Goed geoefend op overspelen, doordraaien, vrijlopen- aanbieden en naar de bal toe komen i.c.m. met de reeds aangeleerde gebruikelijke speltrucs- werd er heerlijk geopend met al 3-0 voorsprong in de eerste 10 minuten. Purmersteijn wat meer met duwen, trekken en ” niet” voetbal bezig was kreeg hierdoor het spel niet goed op de rit. In de time out bespraken we hier slim mee om te gaan..”er omheen voetballen” immers snelheid en balvaardigheid genoeg. De doelpunten machine werd al rap opgestart bij onze Rijpers en met een oogwenk was het 7-0/ 8-0. Daarmee de wedstrijd bezegeld en lekker uitvoetballen maar. Uiteindelijk op 14 uitgekomen met een toegift van 2. (Bij het doorgeven van de score aan onze wedstrijdsecretaris ook hier een mooi compliment!🎉) Kortom ook hier een buitengewoon resultaat d.m.v. een enorm niveau verschil. Trots op ons team en lekker genieten! Een klasse omhoog🤔? “Ach we gaan het beleven trainer” zei het team. Luister trainer eerst maar eens Sinterklaas vieren dat is ook heel belangrijk🤣!! En zo is het maar net😉😉

Coach Barry Miedema