6 november 2021: RKAV Volendam MO9-1 vs De Rijp JO9-1

Uitslag van de wedstrijd: 4-15

Het nieuwe programma voor het 2e kwartaal werd gelanceerd en aldaar zagen wij dat de 1e wedstrijd bij de “wijdbroeken” was en wel tegen de dames-1. Toch enigzins verwachtingsvol daarnaartoe, betraden we het machtige complex van Volendam. Denk dat de trainer meer onder de indruk was dan ons team 🤣🤣. Oprollen zei Lex! Giel met een grijns😊, en Daan klimmend op het standbeeld voor de ingang….na uiteindelijk 10 minuten lopen op het veld aangekomen, troffen wij daar de dames 9-1. In vergelijking tot onze top voetballende dames (complimenten!🎖), Maartje en Lisa, maar dan een maatje/ niveau-tje kleiner. Dat bleek ook wel in de wedstrijd, daar waar Maartje zich een weg baande door de matig spelende wijdbroeken alsmede Lisa die met een aantal handige acties diverse speldeprikjes van de tegenstander wist om te buigen naar weer een aanval voor ons De Rijp. Ook onze Bram verkeerde in topvorm🎖 en wist met een mooie goal weer een treffer bij te schrijven. Suenlio als vertrouwd keepend als een rots in de branding tja….. De Rijp grossierde in doelpunten d.m.v. mooie combinaties (Lex- Daan) en zelfs 2 crossballen (Lex- Giel) deden de revue….echt prachtig om te zien en het bewoog zelfs de leider van Volendam ons na afloop te complimenteren met het verzorgde spel. Trots op ons team🏆🏆! 4-15 in regen🚰 en wind!⚽️⚽️⚽️

Coach Barry Miedema